Aktuality

 
10.06.2011 | FENIX obhájil medaili na "republice"
 

   V sobotu, 4. 6. 2011, se ve sportovní hale v Uherském Ostrohu uskutečnilo národní kolo soutěže "Světlo orientu", kterého se zúčastnily skupiny orientálních tanců z celé republiky. Začínalo se ve 14.00 hod. - taneční skupiny byly rozděleny do čtyř kategorií - pátá kategorie byla soutěž lektorek.

   Do národního kola této soutěže se probojavaly dvě taneční skupiny našich děvčat - mladší FATAYED AL NORAS a také starší a zkušenější FENIX, který obhajoval stříbrnou pozici z loňského roku. Zajímavostí bylo, že z krajského kola postupovaly mladší dívky z 2. a starší dívky ze 3. místa.

   Konkurence v celorepublikovém kole byla opravdu veliká - v mladší kategorii tančilo 16, ve starší pak 14 skupin. Oběma našim družstvům se taneční vystoupení povedlo a výsledkem tak bylo celkové 5. místo mladších (viz foto níže) a obhajoba medailových pozic starších děvčat - tentokrát bronzový stupínek (viz foto nahoře).


Mladší děvčata s vedoucí tanečního kroužku K. Hajdovou

   Děvčata dostala diplom, krásný dort a dárkový balík. Úspěch dívek jsme oslavili i ve škole, kde jsme jim předali diplomy a bronzové medaile.

Zuzana Pavlůsková, vedoucí tanečních skupin

Zde se můžete podívat na fotografie.