29.06.2019 | Deváťáci se loučili tradiční akademií

Tradiční akedemií deváťáků, která se letos uskutečnila ve středu, 26. června, se se školou a svými pedagogy rozloučili žáci nejstaršího ročníku. Akce proběhla v jídelně školy ve dvou představeních - v 8.00 hod. pro 1. stupeň a v 10.00 hod. pro 2. stupeň.

Deváťáci si pro své mladší spolužáky (a samozřejmě také pro učitele) připravili více než hodinový program. Jeho součástí byla videoprojekce jednotlivých tříd a spousta pěveckých, hudebních, tanečních i sportovních vystoupení. Všichni se velmi dobře bavili - prostě bylo se opět na co koukat...

V závěru akademie byli všichni deváťáci již tradičně pasováni do "středoškolského stavu". Byly jim také předány upomínková USB flash disky a těm nejlepším, kteří měli dlouhodobě vynikající prospěch nebo školu reprezentovali v různých soutěžích, i peněžní poukázky na odběr knih a pochvaly ředitele školy.

Žáci poděkovali svým učitelům za vzdělání, kterého se jim během uplynulých devíti let školní docházky dostalo. Vedení školy pak jménem celého pedagogického sboru všem žákům popřálo především hodně úspěchů v dalším studiu a spokojenosti v osobním životě.

Mgr. Libor Slováček, MBA, ředitel školy

Zde se můžete podívat na další fotografie.