07.02.2019 | Žáci obdrželi vysvědčení za I. pololetí

Ve čtvrtek, 31. ledna, bylo ukončeno I. pololetí školního roku 2018/2019. Žákyně a žáci obdrželi za svou usilovnou práci, kterou vložili do svého vzdělávání, zaslouženou odměnu v podobě pololetního vysvědčení.

Každoročně bývá důležité především pro dvě skupiny žáků. Jednak pro deváťáky (a také osmáky), kteří se svými známkami "pochlubí" mj. na žádostech o přijetí na střední školy a gymnázia, ale především pro naše nejmenší školáky, u kterých se jedná o vůbec první vysvědčení v životě!

Takže, milé žákyně a žáci, snad jste se svým hodnocením za I. pololetí spokojeni. Pokud tomu tak není, další příležitost vylepšit si prospěch začíná hned od začátku II. pololetí, tj. od 4. února... :-)

Mgr. Libor Slováček, MBA, ředitel školy

Zde se můžete podívat na další fotografie.