Aktuality

 
01.02.2019 | Soutěž v anglickém jazyce: T. Janáčová a B. Srbová
 

   11. a 18. ledna 2018 se celkem 49 vybraných žáků zúčastnilo písemné části školního kola soutěže v anglickém jazyce, a to tradičně ve dvou kategoriích: 6. - 7. ročník a 8. - 9. ročník. V písemné části žáci předvedli své dovednosti v poslechových cvičeních, museli se zorientovat v anglickém textu, prokázali znalost slovní zásoby i gramatických pravidel.

   25. ledna pak desítka nejlepších řešitelů písemného testu poměřila své síly v konverzační části. Zde byla hodnocena především připravenost soutěžících hovořit na vylosované téma a schopnost reagovat na různé otázky. V konverzaci letos všichni prokázali velmi dobrou jazykovou úroveň a všem rozhodně patří pochvala za vynaložené úsilí, bojovnost a celkový projev.

Konečné výsledky:

Kategorie 6. - 7. ročník:
1. místo: Tereza JANÁČOVÁ, 6.A
2. místo: Adéla BAROŠOVÁ, 7.A
3. místo: Lukáš PRCHLÍK, 7.A

Kategorie 8. - 9. ročník:
1. místo: Barbora SRBOVÁ, 9.B
2. místo: Hynek JANÁČ, 9.B
3. místo: Luboš ŘEHOŘ, 9.C

   Tereza Janáčová a Barbora Srbová postupují do okresního kola soutěže v anglickém jazyce, které se uskuteční 19. února 2019 ve Valašském Meziříčí.

Mgr. Lenka Húšťová, organizátorka soutěže