21.12.2018 | Vánoční florbalový turnaj žáků 2. stupně

Dne 19. 12. 2018 se konal vánoční turnaj ve florbalu mezi žáky druhého stupně naší školy. Celkově bylo přihlášeno 6 týmů. Byly vytvořeny dvě skupiny, ze kterých do semifinále postupovaly dvě nejlepší družstva.

Vítězné družstvo

Již v prvním semifinále na sebe narazila dvě favorizovaná družstva. Od samého začátku byla hra i výsledek vyrovnaný, proto za smírného stavu musely rozhodnout samostatné nájezdy. Druhé semifinále bylo jednoznačnější a dopadlo ve prospěch favorita. Finálový zápas ovládl favorit turnaje. Tým ŘEPA OFIŠAL si pohlídal výhru proti týmu SALMING ACADEMY a vyhrál turnaj. Vítěznému družstvu gratulujeme. Doufáme, že se příští rok opět setkáme alespoň ve stejném počtu týmů jako letos a společně vytvoříme další hezkou sportovní atmosféru.

Bc. Tomáš Buček, učitel tělesné výchovy