21.12.2018 | Vánoční besídka a dárek třídy 5.C

V pátek 21. 12. jsme si uspořádali ve třídě vánoční besídku. Pro naše spolužáky jsme připravily program, do kterého se zapojili všichni. Zpívali jsme koledy, soutěžili ve vědomostním kvízu, který připravily Míša s Vanessou. Soutěžili jsme i ve čtení s porozuměním. Julie, Verča, Adam, Max a Patrik zahráli pohádku O Červené Karkulce. V tombole každý vyhrál drobný dárek. Nechybělo ani občerstvení. Všichni jsme si to užili.

Michaela Kubíčková a Julie Nedomová, žákyně 5.C

V hodinách výtvarné výchovy jsme si pro naše rodiče připravovali vánoční dárek. Výroba kalendáře nás velmi bavila. Každý měsíc v kalendáři měl své místo, do kterého jsme nakreslili obrázek, který vystihoval dané období. Všichni jsme se snažili, aby naše práce byla co nejlepší. Dokončený kalendář jsme zabalili do vánočního papíru a vložili do dárkové tašky, kterou jsme si také sami vyrobili. Doufáme, že se kalendář rodičům bude líbit.

Lucie Horkelová a Julie Nedomová, žákyně 5.C

Zde se můžete podívat na další fotografie.