21.12.2018 | Pořádali jsme tradiční vánoční koncert a jarmark

V úterý, 18. prosince, se v jídelně školy konala tradiční velká předvánoční akce, která nám opět po roce svou neopakovatelnou atmosférou připomněla, že se blíží nejkrásnější období v roce - Vánoce. I tentokrát byla rozdělena do dvou částí. Nejprve se návštěvníci mohli v rámci vánočního koncertu zaposlouchat do kouzelných vánočních melodií, koled a říkanek v podání žáků školního pěveckého sboru a divadelního kroužku. Celé představení proběhlo hned třikrát - v dopoledních hodinách zvlášť pro žáky 1. stupně, pak pro žáky 2. stupně a v 16.00 hod. pak pro veřejnost.

Na koncert navazoval vánoční jarmark, do kterého se zapojily všechny třídy 2. - 8. ročníku. Dlouho dopředu se vždy žáci za vydatné podpory svých rodičů připravují na den, kdy budou moci prezentovat svoji šikovnost a zručnost a nabídnout tak na jarmarku spoustu drobných výrobků a předmětů s vánoční tematikou. Deváťáci měli přichystáno tradiční občerstvení ve svých čajovnách. Zde se mohli návštěvníci na chvíli zastavit a vychutnat si předvánoční atmosféru, třeba u šálku dobrého čaje či voňavé kávy.

I letos byl o vánoční koncert a jarmark velký zájem, což nás samozřejmě velmi těší. Poděkování patří všem učitelům i žákům školy (a v mnoha případech také jejich rodičům), kteří se na přípravách a samotném průběhu celé akce podíleli!

Mgr. Libor Slováček, MBA, ředitel školy

Zde se můžete podívat na další fotografie.