19.09.2018 | Školní projekt pro žáky i v letošním roce

Vážení rodiče,
   i v letošním školním roce jsme se rozhodli pokračovat v projektu s názvem ŠKOLNÍ PROJEKT, který dnes zastřešuje 2 bývalé projekty Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol.

Na veškeré dotované produkty mají nárok všichni žáci 1. - 9. ročníku. ZDARMA bude tedy pro VŠECHNY žáky nadále ovoce, zelenina, ovocné šťávy, ovocné pyré, neochucené mléko a neochucené mléčné výrobky (např. jogurt, sýr, tvaroh). Výdej ovoce, zeleniny i neochucených mléčných výrobků bude realizován 2x za měsíc formou přímé distribuce do tříd. Ochucené mléčné výrobky si budou moci i nadále zájemci zakoupit (pomocí předem nabitých "kreditních karet") v "mléčném" automatu.

Při realizaci projektu škola spolupracuje s renomovaným dodavatelem výše uvedených produktů - Ovocentrem Valašské Meziříčí.

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF), ve snaze projekt co nejvíce přiblížit požadavkům škol i dětí, připravil krátký dotazník, aby získal představu, jak je projekt vnímán nejen samotnými školami, ale i rodiči dětí.

Dotazník je anonymní a můžete jej vyplnit do 31. 10. 2018 zde (adresa: www.szif.cz - Zpravodajství - Dotazníková šetření - Dotazník pro rodiče - Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol).