03.05.2018 | Školní SUPERSTAR: T. Janáčová a Š. Lochnerová

V úterý, 24. dubna 2018, se v jídelně školy konal již 12. ročník oblíbené školní pěvecké soutěže - SUPERSTAR. Celá akce byla rozdělena do dvou bloků. V tom dopoledním - soutěžním - nejprve v 8.00 hod. předvedli spolužákům své pěvecké umění žáci 1. stupně, v 10.00 hod. pak na ně navázali žáci 2. stupně.

Pěveckého klání se zúčastnilo celkem 19 soutěžících - 11 žáků z 1. stupně a 8 žáků z 2. stupně. V 16:00 odpoledne pak všichni soutěžící zazpívali před svými rodiči, prarodiči a známými.

Výkony zpěváků byly i letos na vysoké úrovni a bylo velmi těžké rozhodnout, kdo bude mezi nejlepšími. A jak to nakonec všechno dopadlo?

I. kategorie (1. stupeň):
1. místo - Tereza Janáčová (5.A) - Zpívej! (Ewa Farna)
2. místo - Veronika Dančáková (4.C) - Když nemůžeš, přidej (Miraj)
3. místo - Julie Nedomová (4.C) - Kdy začnu žít (Na vlásku)
Cena poroty: Michaela Kubíčková (4.C) - Měls mě vůbec rád (Ewa Farna)

II. kategorie (2. stupeň):
1. místo - Štěpánka Lochnerová (9.A) - Samotářka (Bídníci)
2. místo - Michaela Matošková (7.A) - Perfect (Ed Sheeran)
3. místo - Nicol Novosádová (7.A) - Horehronie (Kristína)
Cena poroty: Viktorie Zedníková (7.B) - How Would You Feel (Ed Sheeran)

Poděkování za hladký průběh letošní Superstar patří všem účinkujícím zpěvákům, porotě (František Plášek, kateřina Mrlinová, Josef Vondráček, Martin Filák), moderátorkám - paní učitelce Sabině Ottové a žákyni 8.B - Majdě Šimkové, a též organizátorce celé soutěže pí uč. Z. Pavlůskové (kulisy: paní učitelka Lucie Jirkovská, foto: Lea Bedřichová z 9.A, kamera: Martin Janota a Jiří Lenomar z 9.B, tzv. rychlá rota: Martin Chovanec a Radek Hrňa z 9.B).

Zuzana Pavlůsková, organizátorka soutěže

Zde se můžete podívat na další fotografie.