13.04.2018 | Ocenění Pedagog roku pro R. Vařejkovou

V úterý, 10. dubna, se v Domě kultury ve Vsetíně uskutečnilo slavnostní vyhlášení nejlepších pedagogů našeho města za uplynulý rok. Na základě nominací, jež obdržel městský úřad od veřejnosti, škol i organizací, je po doporučení komise pro výchovu a vzdělávání vybrala rada města.

Cenu předali starosta J. Růžička a oba místostarostové S. Hlaváčová a T. Pifka. Starosta města - ještě předtím, než ocenil vybrané pedagogy - vyzdvihli práci nejen těch letos oceněných, ale i všech ostatních učitelů, kteří se starají o vzdělávání a výchovu naší mladé generace na nejrůznějších stupních škol.

Velmi nás těší, že v kategorii „Výrazná pedagogická osobnost ve škole zřízené městem Vsetín" převzala za letošní rok ocenění i učitelka 2. stupně naší školy Mgr. Radana Vařejková (na fotu čtvrtá zprava). K ocenění blahopřeje a přidává se s gratulací i celý pedagogický sbor!

Mgr. Libor Slováček, MBA, ředitel školy